Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

» Instalacje radiowęzłowe» Technika 100V» Radio Schedule Program

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Zajmujemy się obsługą nagłośnieniową wybranych, nowo powstających obiektów lub instalacją sieci radiowęzłowych w istniejących już miejscach. Prowadzimy instalacje nagłośnienia dostosowaną do sufitów podwieszanych, jak i również z zamocowaniami bocznymi. Przygotowujemy dokładny kosztorys wraz z wyliczeniem pełnych kosztów instalacyjnych. Niezbędny sprzęt instalacyjny pochodzi od sprawdzonych producentów systemów naglośnieniowych w technice 100V - firm Dexon oraz Monacor.

W celu dokonania kalkulacji, niezbędny jest dostarczenie planu obiektu wraz z określeniem dokładnej powierzchni całkowitej z wyszczegolnieniem na poszczególne sektory, wskazanie czy obecny jest sufit podwieszany, czy betonowy, czy przygotowane są wyprowadzenia i okablowanie oraz inne niezbędne informacje. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny lub email: kontakt@audio-marketing.pl