Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

Fakty

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

Jeśli prowadzisz firmę dowolnej branży, jesteś managerem spółki, pracujesz w dziale marketingu, zajmujesz się szeroko pojętą promocją, planujesz wystawić ofertę na Targi reklamowe, a dysponujesz materiałem audiowizualnym i potrzebujesz lektora, który podstawi głos pod obraz, lub przetłumaczy treść z języka obcego na polski lub angielski, wystarczy do nas napisać informację z prośbą o wycenę dołączając:

  • plik tekstowy w formacie *.doc z tekstem
  • informację jakiego języka dotyczy czytany tekst
  • w jakim formacie materiał ma zostać przygotowany (*mp3, *wav)?
  • czy dźwięk ma być pocięty na odpowiednie fragmenty zgodnych z załączonym tekstem
  • przeznaczenie czytanego tekstu: prezentacja, film reklamowy, radio, tv, inne?

W ciągu 12 h od otrzymania zapytanie, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, udzielając wszelkich niezbędnych informacji. Nie rozróżniamy cen w zależności od terminu nagrania: zarówno „na jutro” jak i na „za tydzień” obowiązuje ta sama kwota cenowa (oczywiście przy rozsądnej długości i realnej możliwości nagrania tekstu)

email:kontakt@audio-marketing.pl tel. 0 602 758 744